شرکت ساختمانی انبوه سازان همای تهران

یکی از معتبرترین و موفق‌ترین شرکت‌های ساختمانی با بیش از ربع قرن تجربه‌ی تخصصی و با مالکیت صد در صد خصوصی است که تاکنون بیش از 30 پروژه عظیم ساختمانی را با موفقیت به انجام رسانده است. از جمله این مجتمع‌ها می‌توان به مجتمع مسکونی فرخ در منطقه ولنجک، مجتمع مسکونی کیهان در زعفرانیه، مجتمع مسکونی کوهیار در خیابان فرشته، مجتمع مسکونی ازگل در خیابان ازگل، برج مسکونی فرشته در سعادت آباد و مجموعه‌های مسکونی خیابان 21، 26 و 36 در سعادت آباد اشاره کرد. همچنین برج‌های دوقلوی کیش از جمله پروژه‌های عظیم ساختمانی این شرکت می‌باشند.

همای تهران با همکاری طراحان و مشاوران پیشتاز و نامدار بین المللی، شهرتی کم نظیر در زمینه ی کیفیت و پایداری در استاندارد برتر ساختمان کسب کرده و بر محدودیت زمان و بودجه فائق آمده است. تأکید مستمر بر استفاده مطلق از بهترین مصالح ساختمانی، دارا بودن آزمایشگاه کنترل کیفیت و همچنین بهره گیری از دانش کارشناسان مجرب، این شرکت را همواره به سوی ایجاد و حفظ کیفیت برتر پیش برده است.


خلق ارزش های ناب زندگی

نگرش پایدار شرکت ساختمانی انبوه سازان همای تهران با هدف ارتقاء همه جانبه‌ی کیفیت در اجرا و رشد و اعتلای کیفیت زندگی جامعه، از آرمان‌ها و بنیان اصلی فلسفه و سیاست‌های شرکت است. به گونه‌ای که هدف ما ورای مسائل فنی-اقتصادی و کیفی اجرای پروژه‌ها، توسعه‌ی ارزش‌های اجتماعی است و می‌کوشیم تا با ارائه راه حل‌های مناسب بتوانیم به طور مشترک خواسته‌ها و نیازهای سهامداران و جامعه را به صورت یکپارچه برآورده سازیم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت HomayeTehran.com مراجعه فرمایید.